אודות

מתאג חברה להנדסה ובניין בע"מ הוקמה בשנת 2004 על ידי מר סברי מסארוה, כשמטרתה העיקרית לעסוק בבניה פרויקטים ובנניה ציבורית ופרטית.
חברת מתאג הינה קבלן רשום מס' 25521.
החברה מורכבת מצוות מקצועי כאשר בראש כל צוות עומד מנהל עבודה –מהנדס בניין אשר נותן מענה לצרכי הלקוח.
במסגרת פעילותה מבצעת החברה את כל שלבי הבניה בהתאם ובכפוף לדרישות הלקוח, החל מתכנון, הריסה ובניה שלד, עבודות איטום, טייח וכלה בעבודות גמר הכוללות גם עבודות גבס וצבע , עבודות פיתוח ברמה גבוהה תחת פיקוח ובניהול מהנדסי החברה ,עד למסירת אתר הבניה והמבנה שבו, לידי הלקוח לשביעת רצונו.
החברה דוגלת בקיום ובשמירה כל הנורמות של בטיחות בעבודה (החברה מעסיקה מנהלי בטיחות מוסמכים), מקפידה לעמוד בלוחות זמנים וכן על טיב הביצוע אשר עליו מבוסס שם החברה.

תחומי ההתמחות

עבודות בנייה שלד ועבודות טיח, עבודות איטום ומסגרות, עבודות גמר עד למסירת המפתח, שיפוצים כלליים ועבודות גמר, טיח וצביעה דקורטיבית, עבודות גבס, הריסה ובנייה מחדש, הקמת מבנים מסחריים, עבודות חיפוי וריצוף,בניית וילות ודירות יוקרה.
שיטות העבודה המתקדמות מתבססות על שנים של ניסיון, תוך הקפדה על פיקוח הנדסי המלווה את צוותי העבודה לכל אורך הדרך. החברה שמה דגש תוך הקפדה יתרה על ביצוע העבודות בהתאם להוראות חוק תכנון ובניה תוך שימוש בחומרים בעלי תו תקן.

אנו מאמינים:

שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידה בלוח זמנים ובמסגרת התקציבית הינם היסודות עליהם מושתתת החברה ואשר באמצעותם רכשה לעצמה במשך השנים מוניטין של חברה מקצועית ואיכותית.
הביצוע וההקמה וכלה במסירתו הסופית של הפרוייקט נעשים בצורה היסודית והאמינה ביותר, מתוך גישה של יחס אישי ומענה מיידי לכל לקוח שהם בגדר ערך עליון.

דילוג לתוכן